1996 yılında aile büyüğümüz Sırrı Tekin ile birlikte sektöre giriş yapan şirketimiz ilk üretim fabrikasını İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde kurmuştur. 2000 yılında ise mevcut tesisimize ilave olarak İzmir Torbalı ilçesinde ikinci tesisimiz faaliyete geçmiştir.

Günümüzde Niftepe marka adı ile üretimine devam eden firmamız Artukoğlu firmasının en önde gelen şirketidir . Üretimin %70 ini ulusal zeytin firmalarına verirken, özel üretimlerini Niftepe Zeytinyağı adı altında çok sayıda ürün çeşidi satışa sunan marka, Kemalpaşa’nın ve Torbalı’nın ülke çapında zeytin sektörüne verdiği hizmeti en üst seviyeye ulaştırmayı ve tüketicinin damak zevkine en iyi şekilde hitap etmeyi amaç edinmiştir.

Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, hijyenik şartlarda en gelişmiş teknoloji ve kaynaklarını etkin kullanarak ürünlerini ve markasını Türkiye pazarında aranır konuma getiren Niftepe Zeytinyağları, müşterilerine iyi hizmet vermek amacıyla vizyonunu daima geniş tutmaktadır.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetini esas alan kalite anlayışıyla, onların istek ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, yasal mevzuat standartlarına uygun üretim yaparak, en iyi kalitede üretim yapmak temel ilkemizdir.

TOP